Teknik Servis

KARAL Soğutma Teknik Servis Bakım ve Periyodik Bakım Hizmetleri

Soğutma sektöründeki 45. yılımız. Bilgi ve tecrübemiz ile teknik servis ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretebiliyoruz. İstanbul içinde 12 saat, İstanbul’a komşu şehirlere ise 24 saat içinde servis verebilmekteyiz. Bayisi ve çözüm ortağı olduğumuz distribütör ve üretici firmalar ile güç birliği yaparak hızlı, kaliteli ve hesaplı çözümler üretmek için çalışıyoruz.

Teknik Servis hizmetlerinde uzman olduğumuz konular; Her tip ve büyüklükte soğuk hava deposu, donmuş muhafaza odası ve şoklama odası.

Periyodik bakım hizmetlerimiz ile sağlıklı çalışması önemli olan tüm endüstriyel cihazlarınız için kesintisiz çalışma garantisi. Arızalı parça ve cihaz değişimlerinde yedekleme yaparak cihazınızın yenisi gelene kadar yerine bırakacağımız muadil cihazlar ile işlerinizdeki aksamayı mümkün olduğunca azaltmayı amaçlamaktayız.

Size sadece bir telefon kadar uzaktayız. 7/24 servis hizmeti veren eğitimli, güvenilir ve güleryüzlü personelimiz ile 45. yılımızda da siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Lütfen referanslarımızı inceleyiniz. Unutmayınız ki, işinin uzmanı olmayan bir firmadan alacağınız hizmet bir çok zaman faydadan çok zarara sebep olmaktadır.

Tüm ihtiyaçlarınızda, KARAL SOĞUTMA garantisi ile her zaman hizmetinizdeyiz.

KARAL Endüstriyel Soğutma Sistemleri Teknik Servis
KARAL Endüstriyel Soğutma Sistemleri Teknik Servis