Hakkımızda

KARAL Endüstriyel Soğutma Sistemleri

45 yıla dayalı tecrübesiyle (soğuk oda, soğuk hava deposu, tesisler, donmuş muhafaza odası, şok odaları, hijyen odaları, fermantasyon odaları, laboratuvar odaları) anahtar teslim taahhüt işlerini yürütmektedir.

KARAL ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA SİSTEMLERİ, kuruluşundan bugüne ve yarına güven veren hizmet kalitesini amaç edinmiş, uzun vadeli dostluğu ön planda tutan ortaklığın inşasıdır.

KARAL ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA SİSTEMLERİ en küçükten en büyük ölçekli işletmelere, tüketiciden üreticiye, çalışandan yöneticiye, toplumun her kurum ve kuruluşuna ve bu manada tüm ülke paydaşlarına, sektöründeki en doğru- makul fiyatlandırmasıyla, kalite ve güven hissini veren dostça yaklaşımıyla hizmeti ilke edinmiştir.

KARAL ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA SİSTEMLERİ, müşteriden tedarikçiye tüm kurumsal paydaşlarının memnuniyetini en üst düzeye getirmek ve bunu daimi kılmak için geleceğe ve çalışanlarına yatırım sürecini son teknoloji, kusursuz kalite ve ürün üretim otomasyonu ile devam ettirmektedir.

Toplam Kalite Sistemi, problemlerle yaşamayı değil problemleri çözerek kazanç sağlamayı bir alışkanlık haline getiren firma kültürünü yaratan sihirli değişimin ismidir. KARAL ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA SİSTEMLERİ, kalite yönetim sistemini, tüm çalışanlarının tam entegrasyonuyla TUV onaylı ISO 9001-2008 belgesine göre revize etmiştir. Bu yenilik Toplam Kalite Yönetimi Sistemi’nin temeli olan sürekli iyileşme felsefesiyle en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.